Doprava štěrku a písku

DOPRAVA ŠTĚRKU A PÍSKU

Doprava štěrku

Potřebujete na stavbu spolehlivě dopravit štěrk? Naše firma Vám ho ráda přiveze. AUTODOPRAVA BAŠE Vám zajistí spolehlivou dopravu štěrku ve frakcích 0-4mm, 4-8mm, 8-16mm, 11-22mm, 16-32mm a 32-63mm a kačírku ve frakcích 4-8mm, 8-16mm, 11-22mm, 16-32mm, 32-63mm.

Doprava písku

Potřebujete na stavbu spolehlivě dopravit písek? Naše firma Vám ho ráda přiveze. AUTODOPRAVA BAŠE Vám zajistí spolehlivou dopravu písku a dalšího stavebního materiálu. Dodáváme několik druhů písku. Písek maltový vhodný na omítky, maltu. Písek betonový vhodný do betonů a hrubších omítek a písek zásypový vhodný pro zasypání rozvodů, pro zpevnění podkladu či zpevnění cesty. U stálých zákazníků a větších akcí jsme schopni po vzájemné dohodě poskytnout slevy oproti základnímu ceníku dopravy písku.

Težka technika

Poradíme Vám. Zeptejte se nyní!

Tel.: +420 603 86 36 26
Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

a) Odvoz odpadu a likvidace odpadu spočívá v přistavení kontejneru na odpad o velikosti 9 m3 a 11 m3 a jeho likvidací. Odpad se rozděluje na 4. části.
1. Odpad lehký (obalový materiál, kartony, igelity, polystyren…)
2.Odpad těžký (směs stavebních odpadů včetně suti)
3.Dřevo
4.Nebezpečný odpad

b) Odvoz stavební suti spočívá v přestavení kontejneru na suť o velikosti 3 m3 a její likvidací. Stavební suť (cihly, beton, ytong, obklady, dlažba, omítka, malba, porotherm, hebel…)

c) Odvoz výkopové zeminy spočívá v přistavení kontejneru o velikosti 3 m3 a její likvidací.Výkopová zemina (výkopová zemina včetně kamenů)

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

a) Výkopové práce se provádějí minibagrem o velikosti 3t s lžícemi 30 cm, 50 cm a hydraulickou svahovou lžící 120 cm.

b) Zemní práce se provádějí strojem minibagr, nebo strojem UNC s výměnnými nástavci všech typů jako lžíce, podkop, kladivo,paletové vidle a vrták.

c) Úpravy terénu se provádějí strojem UNC se lžící.

Stavební práce

Stavební práce

a) Drobné stavební práce (rekonstrukce koupelen, kuchyní a bytů)

b) Střední stavební práce jako výkopy základů, plotů a rodinných domů. Výstavba plotů, základových desek a rodinných domů.

c) Demolice objektů.