Odvoz suti a odpadu

ODVOZ SUTI A ODPADU

Odvoz suti

Máte suť (cihly, beton, obklady, dlažbu, omítku, …), které se chcete zbavit? Naše firma Vám s ní ráda pomůže. AUTODOPRAVA BAŠE disponuje několika kontejnery o objemu 3 m3, který si můžete objednat a my Vám ho přistavíme. Do tohoto kontejneru naložíte suť o celkové hmotnosti do 3,5 t. Nakládání do kontejneru Vám můžeme ulehčit naší technikou. U stálých zákazníků a větších akcí jsme schopni po vzájemné dohodě poskytnout slevy oproti základnímu ceníku odvozu suti.

Odvoz odpadu

Naše firma AUTODOPRAVA BAŠE se převážně zaměřuje na odvoz odpadu v kontejnerech, které Vám umístíme na Vámi zvolené místo. Všechen odpad ekologicky likvidujeme a vydáváme i potvrzení o této ekologické likvidaci, které je nutné ke kolaudačnímu řízení. Odvoz odpadu zajišťujeme v různých velikostech kontejnerů: 3 m3, 9 m3 a 11 m3. Stálým zákazníkům vedeme evidenci o likvidaci odpadu. U stálých zákazníků a větších akcí jsme schopni po vzájemné dohodě poskytnout slevy oproti základnímu ceníku na odvoz odpadů.

Kontejnery na stavbách

Poradíme Vám. Zeptejte se nyní!

Tel.: +420 603 86 36 26
Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

a) Odvoz odpadu a likvidace odpadu spočívá v přistavení kontejneru na odpad o velikosti 9 m3 a 11 m3 a jeho likvidací. Odpad se rozděluje na 4. části.
1. Odpad lehký (obalový materiál, kartony, igelity, polystyren…)
2.Odpad těžký (směs stavebních odpadů včetně suti)
3.Dřevo
4.Nebezpečný odpad

b) Odvoz stavební suti spočívá v přestavení kontejneru na suť o velikosti 3 m3 a její likvidací. Stavební suť (cihly, beton, ytong, obklady, dlažba, omítka, malba, porotherm, hebel…)

c) Odvoz výkopové zeminy spočívá v přistavení kontejneru o velikosti 3 m3 a její likvidací.Výkopová zemina (výkopová zemina včetně kamenů)

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

a) Výkopové práce se provádějí minibagrem o velikosti 3t s lžícemi 30 cm, 50 cm a hydraulickou svahovou lžící 120 cm.

b) Zemní práce se provádějí strojem minibagr, nebo strojem UNC s výměnnými nástavci všech typů jako lžíce, podkop, kladivo,paletové vidle a vrták.

c) Úpravy terénu se provádějí strojem UNC se lžící.

Stavební práce

Stavební práce

a) Drobné stavební práce (rekonstrukce koupelen, kuchyní a bytů)

b) Střední stavební práce jako výkopy základů, plotů a rodinných domů. Výstavba plotů, základových desek a rodinných domů.

c) Demolice objektů.