Výkopové práce

VÝKOPOVÉ PRÁCE

Naše firma nepůsobí pouze v oboru odvozu odpadu a odvozu suti, ale i v oboru výkopových prací a zemních prací. Zemní práce provádíme minibagrem Bobcat s výměnnými lžícemi všech dostupných typů. Minibagrem provádíme výkopové práce základů rodinných domů, plotů ale i přípojek. Dále provádíme výkopové práce pro vedení kabelů a pokládku kanalizačních rozvodů. Zemní práce a úpravy zahrad a pozemků provádíme pomocí smykového nakladače UNC. Zemní práce jako svahování a úprava terénu se provádí minibagrem s hydraulickou svahovou lžící. Ke všem výkopovým pracím a zemním pracím, ale nejen k nim zajistíme odvoz, ale i případný dovoz materiálu našimi vozy.

Kopání přípojky

Kopání základů stavby

Demolice stavby

Demolice bazenu

Demolice nákladové rampy

Poradíme Vám. Zeptejte se nyní!

Tel.: +420 603 86 36 26
Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz výkopové zeminy, ekologická likvidace

a) Odvoz odpadu a likvidace odpadu spočívá v přistavení kontejneru na odpad o velikosti 9 m3 a 11 m3 a jeho likvidací. Odpad se rozděluje na 4. části.
1. Odpad lehký (obalový materiál, kartony, igelity, polystyren…)
2.Odpad těžký (směs stavebních odpadů včetně suti)
3.Dřevo
4.Nebezpečný odpad

b) Odvoz stavební suti spočívá v přestavení kontejneru na suť o velikosti 3 m3 a její likvidací. Stavební suť (cihly, beton, ytong, obklady, dlažba, omítka, malba, porotherm, hebel…)

c) Odvoz výkopové zeminy spočívá v přistavení kontejneru o velikosti 3 m3 a její likvidací.Výkopová zemina (výkopová zemina včetně kamenů)

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

Výkopové práce, zemní práce a úpravy terénu

a) Výkopové práce se provádějí minibagrem o velikosti 3t s lžícemi 30 cm, 50 cm a hydraulickou svahovou lžící 120 cm.

b) Zemní práce se provádějí strojem minibagr, nebo strojem UNC s výměnnými nástavci všech typů jako lžíce, podkop, kladivo,paletové vidle a vrták.

c) Úpravy terénu se provádějí strojem UNC se lžící.

Stavební práce

Stavební práce

a) Drobné stavební práce (rekonstrukce koupelen, kuchyní a bytů)

b) Střední stavební práce jako výkopy základů, plotů a rodinných domů. Výstavba plotů, základových desek a rodinných domů.

c) Demolice objektů.